De volgende tip klinkt in eerste instantie een beetje raar; vandaar dat ik eerst even twee situaties uitleg, waarbij ik hier toch gebruik van heb gemaakt.
1e situatie; ik heb een radiostream draaien op mijn iPad en ik herken een nummer/liedje niet.
2e situatie; ik heb willekeurige nummers/liedjes naar mijn iPad gesynced, ook een paar nummers die geen tag (gegevens; titel, artiest etc) bevatten…., en toch wil ik weten welk liedje nu afspeelt!
In beide gevallen is je muziek aan het spelen…..en je wilt er graag achterkomen wat er afgespeeld wordt.
Je oplossing; SoundHound.
Bij de meeste mensen wel bekend; je zit thuis – er speelt een leuke nummer af op de radio en je laat SoundHound even luisteren en hij komt weer terug met titel en artiest (in de meeste gevallen).
In de bovengenoemde twee situaties kun je dus OOK SoundHound gebruiken!
Terwijl de muziek speelt – zet je SoundHound aan en druk op ‘Tap Here’- via het internet gaat hij dan op zoek naar jouw song!
Let dus op; voor SoundHound heb je WEL internet nodig!
iTunes; SoundHound (gratis)
iTunes; SoundHound ∞– zonder ads en meer artiesten info (€ 5,49)
Recente reacties